İçeriğe geç

AYNI MİKROBU KAPIP HASTANELİK OLDULAR

İktidar ve yandaş medyanın uzun süredir boy hedefi haline getirdiği Anayasa Mahkemesi Üyesi Osman Paksüt ve eşi Ferda Paksüt ile YARSAV eski Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu tifo mikrobuyla hastanelik oldu.

YARSAV eski Başkanı Eminağaoğlu 15 Haziran gecesi yüksek ateş ve ishal şikayetiyle Hacettepe Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan tetkik ve muayeneler sonrasında Eminağaoğlu’nun tifo mikrobu kaptığı anlaşıldı. 10 günlük hastane tedavisinin ardından taburcu edilen Eminağaoğlu’na 40 günlük rapor verildi. Eminağaoğlu’nun halen çok bitkin olduğu ve hastane kontrolleri dışında evinden çıkamadığı bildirildi.

Eminağaoğlu’nun hastalığı ilginç bir tesadüfü de ortaya çıkardı. “Geçmiş olsun” dileğinden bulunmak üzere Eminağaoğlu’nu arayan Anayasa Mahkemesi Üyesi Osman Paksüt, rahatsızlığın sebebinin tifo olduğunu öğrenince, kısa bir süre önce kendisi ve eşi Ferda Paksüt’ün de tifoya yakalandığını açıkladı. Paksüt ve Eminağaoğlu’nun bu benzerliğe çok şaşırdığı ve “ilginç” değerlendirmesini yaptığı öğrenildi.

Müyesser Yıldız

Odatv Link: https://odatv4.com/yazar/muyesser-yildiz/turkiye-ile-ilgili-oyle-kritik-bir-madde-var-ki-31102003.html

Kategori:Uncategorized