İçeriğe geç

İzmir davasında flaş gelişme

Her şey berbat giderken, nihayet iyi bir haber geldi. Ya da bir kez daha “kaybettirilen eşeğimizi” buldurdukları için sevindirik olduk.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Pervin Şenel Genç’in ev hapsinin bitmesinden söz ediyorum. Belediye’de yolsuzluklar yapıldığı gerekçesiyle tutuklandı, tamı tamına 465 gün hapis yattı. Herkes tahliye edilirken, “çete lideri” olarak bir tek o kaldı.

Ağustos’ta sözümona tahliye edildi, ama ev hapsi kondu. 6 aydır hapisten beter yaşadı. Nihayet hem onun hem de aynı cezaya çarptırılan Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Harita Mühendisleri Odası Başkanı Selçuk Savcı, Şirketler eski Koordinatörü Hilmi Özen, İZENERJİ Şirketi eski Genel Müdürü Ali Süha Sabuktay ve Alım Şube Müdürü Mehmet Sayar’ın ev hapisleri kaldırdı. İş başı yapmalarına da izin çıktı.

Geçmişler olsun… Büyük Türkiye hapishanesine hoş geldiniz… Bu süreçte Pervin Şenel Genç’in en büyük destekçisi kardeşi Nagehan Genç ve kedisi Sakız’dı. Onlara da gözü aydınlığı diliyorum. Darısı tüm tutsaklara.

Silivri, Hasdal, Hadımköy ve Maltepe’ye kucak dolusu sevgiler…

Müyesser Yıldız

www.facebook.com/MuyesserYildiz

Odatv Link: https://odatv4.com/yazar/muyesser-yildiz/turkiye-ile-ilgili-oyle-kritik-bir-madde-var-ki-31102003.html

Kategori:Uncategorized